Oblíbené (0)

Jon Olsson

John Olsson„Vždy hledám nové věci a nové výzvy.“ To je motto Jona Olssona . Je mladý, je divoký, je jiný. Jon ztělesňuje novou generaci zimních sportovců jako nikdo jiný. Získal již 9 medailí na X Games, vymyslel několik unikátních skoků, které vkládá do svých Freestylových jízd. ODLO je hrdé, že se Jon ujal nové výzvy stát se našim ambasadorem. Jon Olsoon je v ODLO rodině od roku 2013. Náš designérský tým je velmi potěšen jeho profesionálním přístupem a citem pro nové trendy a životní styl. A jeho sportovní úspěchy nejsou o nic méně působivé.

Vyhrál několik velkých air akcí (Rip Curl tour, US Freeskiing Open), získal devět medailí na zimních X-Games, drží rekord za nejvíce získaných třetích míst na stupních vítězů. Také vyhrál v několika lyžařských disciplínách a je vynálezce četných dvojitých salt.

Od roku 2005 Jon Olsson vyzívá své konkurenty k svému vlastnímu souboji jménem Jon Olsson Invitational (JOI), událost v oblasti Big Air, kde si vybudoval své jméno jako sportovec a také jako organizátor akce. Ale s tím nebyl zcela spokojen a tak v roce 2007 začal se soutěží Jon Olsson Super Session (JOSS) – filmová soutěž krátkých filmů s tématem Freeskiing, které byly vyrobeny během dvou týdnů.

Vedle svých sportovních aktivit a úspěšných vlastních akcí, je Olsson také vášnivým fanouškem rychlých aut. Stejně jako je tomu u ODLO, byl zapojený do designu modelu Audi, kde pracoval na verzi Rebellion R1K, čímž si splnil svůj dětský sen.

ODLO je hrdé na to, že Jon Olsson patří do týmu jeho sportovců a těší se na setkání s novými výzvami spolu s ním.